Deniz, Güneş, Kum Ve Jazz

4134 kişi tarafından okundu
Deniz, Güneş, Kum Ve Jazz Deniz, Güneş, Kum Ve Jazz

Türk Jazz tarihinin en önemli isimlerinden Erol Pekcan’ın kızı Sebla Pekcan’ın Selimiye’de geçtiğimiz sene açtığı Piano Jazz Bar’da deniz, güneş ve kum atmosferi eşliğinde Jazz severlere müzik dolu bir dünya sunuyor.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Türk Jazz tarihinin en önemli isimlerindenErol Pekcan’ın kızı Sebla Pekcan’ın Selimiye’de geçtiğimiz sene açtığı Piano Jazz Bar’da deniz, güneş ve kum atmosferi eşliğinde Jazz severlere müzik dolu bir dünya sunuyor.
Piano Jazz Bar, deniz kenarı zarif atmosferi, Selimiye’nin muhteşem manzarası ve kaliteli müzik anlayışı ile konuklarına müziğin ve küçük lezzetlerin en kalitelisini harmanlandığı gerçek bir Jazz deneyimi sunuyor.
Buruncuk Mevki, Muğla, Selimiye’de yer alan oturma düzeninde 65, ayakta ise 30 konuk kapasitesine sahip Piano Jazz Bar, mimari yapısı ve akustik tasarımı ile konuklarına sıra dışı bir atmosfer yaşatırken, aynı zamanda canlı müzik deneyimi içinde birçok isme ev sahipliği yapıyor.
Geçtiğimiz sene açılan ve Jazz severler tarafından yoğun ilgi toplayan Piano Jazz Bar
17 Mayıs’ta vokalde Çağıl Kaya piyano’da Kürşad Deniz’in özel performansıyla sezon açılışını gerçekleştirecek.   

Etiketler : jazz muğla sebla pekcan

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...