Columbia ile Doğa Maceralarına Annenizi Ortak Edin

3274 kişi tarafından okundu
Columbia ile Doğa Maceralarına Annenizi Ortak Edin Columbia ile Doğa Maceralarına Annenizi Ortak Edin

Anneler Günü'ne özel olarak 5-13 Mayıs tarihleri arasında, Columbia mağazalardan yapılan alışverişlerde seçili kadın ürünlerinde %25 indirim, birden fazla ürün alınması durumunda ise %35 indirim fırsatı sunuluyor.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Columbia, Anneler Günü’nde bir hediyeden çok daha fazlasını sunuyor. Annenizle birlikte paylaşacağınız kıymetli anları Columbia konforu ile yaşamak üzere hediye seçeneklerini incelemek için Columbia mağazalarına davetlisiniz. Anneler Günü kampanyası ile göz dolduran Columbia’da seçili kadın ürünlerinde %25 indirim, çoklu ürün alımında ise sepette en az 1 kadın ürünü olması durumunda %35 indirim fırsatı macera tutkunlarını bekliyor. 

Etiketler : alış veriş

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • Yazmayı seven teknolojik babalara akıllı kalem
  Yazmayı seven teknolojik babalara akıllı kalem

  Hayatımıza giren pek çok aletin hızla akıllandığı günümüzde, kalem ve defterler de bu teknolojik dönüşümden nasibini aldı. Güney Koreli firma Neo Smartpen tarafından üretilen akıllı kalemler, ince ve şık gövdesinde devrim niteliğinde pek çok yeniliği

  Devamı ...
 • Karaca Home ile Evlerde Yaz Ferahlığı
  Karaca Home ile Evlerde Yaz Ferahlığı

  Geniş ürün yelpazesiyle fark yaratan Karaca Home, enerjik ve çarpıcı nevresim takımlarıyla yaza merhaba diyor. Tasarım gücünü ve deneyimini modanın son trendleriyle birleştiren marka, evlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

  Devamı ...