ÇOCUKLARIN HAYALİNDEKİ TATİL BU SERGİDE DİLE GELİYOR…

3878 kişi tarafından okundu
ÇOCUKLARIN HAYALİNDEKİ TATİL BU SERGİDE DİLE GELİYOR… ÇOCUKLARIN HAYALİNDEKİ TATİL BU SERGİDE DİLE GELİYOR…

DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü Oyun Sanat – Oyun Hayat Atölyesi, Facebook üzerinden “Hayalimdeki Tatil” konulu bir sergi düzenliyor.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü, Oyun Sanat – Oyun Hayat Atölyesi, yarıyıl tatilini doyasıya yaşayacak minikler için yeni bir etkinlik düzenliyor. DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü’nün 29 bin takipçisi olan Facebook sayfası üzerinden gerçekleştirilen “Hayalimdeki Tatil” konulu sergide çocukların sömestr boyunca yaptıkları sanatsal el işi faaliyetleri paylaşılıyor.
Resim, dijital çalışmalar, fotoğraf çekimleri, el işi hamuru ve farklı malzemelerden yapılan maketlerin kabul edildiği sergiye katılan eserler arasından uygun görülenler DBE web sitesindeki “Küçük Eller” başlıklı sayfada da yayınlanacak.
Sergilenmeye uygun bulunan eserler ayrıca DBE sanat terapistleri tarafından yorumlanarak, ailelere çocuklarının iç yaşantıları hakkında anlatmak istediklerini açıklayacak.
Ocak ayı itibariyle başlayan ve her Cuma DBE’nin kurumsal Facebook sayfasına yeni çalışmaların eklendiği sergiye katılmak için çocuğunuzun hayalindeki tatil ile ilgili yaptığı çalışmaları 28 Şubat 2014 tarihine kadar resimsergisi@dbe.com.tr adresine yollayabilirsiniz. 
 
DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü, uzmanları ve uzmanlık konuları hakkında bilgi için:
DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü’nü sosyal medyadan izlemek için:

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler