Çocuklar Le Méridien İstanbul Etiler’i yeniden inşa edecek!

3808 kişi tarafından okundu
Çocuklar Le Méridien İstanbul Etiler’i yeniden inşa edecek! Çocuklar Le Méridien İstanbul Etiler’i yeniden inşa edecek!

Çocuklar, legolarla Le Méridien İstanbul Etiler’i yeniden inşa edecekler...

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Le Méridien İstanbul Etiler, gurme restoranı La Torre’de çocukları Modern Sanat ile tanıştırdığı Brunchart’ta Lego Artwork başladı.
Le Méridien İstanbul Etiler tarafından hem çocuklar hem de aileleri için farklı, eğlenceli ve sanat dolu bir gün olarak tasarlanan ve her hafta başka bir sanat aktivitesi ile düzenlenen “Brunchart”ın Mart ayındaki konusu “Lego Artwork”. Lego Artwork’te çocuklar 3 hafta boyunca her Pazar legolardan oteli inşa edecekler. 
Her Pazar 11.30-15.00 saatleri arasında çocuklar kendilerine özel hazırlanmış sanat atölyesinde uzmanlar eşliğinde her hafta farklı bir modern sanatla tanışma imkanına kavuşuyor. Brunchart’ta çocuklar “Lego Artwork, çocukların gözünden İstanbul, Le Méridien’in küçük fotoğrafçılarından katalog çalışmaları, farklı kültürlere özel sanat haftaları ve yemek sanatı” gibi farklı sanat aktiviteleri gerçekleştirecekler.
“Brunchart”a katılım ücreti 8 yaşa kadar olan çocuklar için ücretsiz, 8-12 yaş %50 indirimli ve yetişkinler için 100 TL. Mart ayı boyunca devam edecek Lego Artwork’e detaylı bilgi ve rezervasyon için: 0212 384 00 00.

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler