Çocuklar geleceği için çalışıyor...

3877 kişi tarafından okundu
Çocuklar geleceği için çalışıyor... Çocuklar geleceği için çalışıyor...

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı’nın düzenlediği “Geleceğim İçin Fişimi Alıyorum” kampanyasında, ailelerinin yirmi farklı harcamasının fişini toplayan ilköğretim öğrencilerini, birbirinden renkli hediyeler bekliyor.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı’nın düzenlediği “Geleceğim İçin Fişimi Alıyorum” kampanyasında, ailelerinin yirmi farklı harcamasının fişini toplayan ilköğretim öğrencilerini, birbirinden renkli hediyeler bekliyor. İlköğretim öğrencileri, ailelerinin ve kendilerinin yaptığı yirmi farklı harcamanın fişini toplayarak bir zarfla birlikte teslim edecekler. Haziran ayında noter huzurunda yapılacak olan çekişilin ardından şanslı katılımcılar 10 tablet bilgisayar, 10 bisiklet, 10 mp4 player ve dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum’a 30 bilet kazanacaklar.
Yirmi farklı harcamayı belgeleyen ilköğretim öğrencileri kendisinin ve velisinin kimlik ve iletişim bilgileri ile yaşadıkları ilçenin Vergi Dairesi Müdürlüğü’ne müracaat ederek kampanyaya katılabilecek. Birden fazla katılımın mümkün olduğu kampanyada fişlerin son teslim tarihi 31 Mayıs 2013. Fişler teslim edildiğinde verilecek teslimat numaraları arasından 6 Haziranda yapılan çekilişte hediyeler sahiplerini bulacak.

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler