Cihan Güçlü Yeni Albümünde Kim Anlıyor Ki Diyor

1003 kişi tarafından okundu

Cihan Güçlü Yeni Albümünde Kim Anlıyor Ki Diyor Cihan Güçlü Yeni Albümünde Kim Anlıyor Ki Diyor

Cihan Güçlü,"Canım Sevgilim" isimli çıkış şarkısından sonra video klibini de albümden önce sevenleriyle paylaşıyor.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş


Uzun yıllardır müzikal çalışmaları ile adından söz ettiren        Cihan Güçlü, yepyeni solo albümü “Kim Anlıyor Ki” ile sevenlerinin karşısına çıktı. Son yılların en popüler isimlerinden Mehmet Erdem’in “Herkes Aynı Hayatta” ve “Acıyı Sevmek Olur Mu” gibi hit şarkılarında imzası olan       Cihan Güçlü,“Canım Sevgilim” isimli çıkış şarkısından sonra video klibini de albümden önce sevenleriyle paylaşıyor. 
 
Candan Erçetin’nin “Yaşıyorum” şarkısının bestesini yapan ve ünlü şarkısı “Bu Şehir”in müziğini de Candan Erçetin ile beraber yapan Cihan Güçlü, yaklaşık iki yıl süren çalışmalarından sonraAlper Atakan'ın müzik prodüktörlüğünü ve aranjörlüğünü üstlendiği "Kim Anlıyor Ki" yi tamamladı. 12 şarkının 11 tanesinin sözü ve müziği yine Cihan Güçlü' ye ait olan albümde bir adet de cover çalışması bulunuyor. Sözlerini Sezen Aksu' nun müziğini ise Hurşit Yenigün' ün yaptığı, Sezen Aksu'nun ilk albümünde yer alan "Gelen Gideni Aratır" adlı eseri seslendiren Cihan Güçlü, bu albümde "Kayıp Şehir" adlı parçayı da     Mehmet Erdem ile düet olarak seslendirdi. Ayrıca “Korkuyorum" adlı şarkıda ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici yer alıyor.

Etiketler : cihan güçlü yeni albümler

Yorumlar


Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...