Ceyl'an Ertem'den İlk Klip "Amansız Gücenik"e Geldi

481 kişi tarafından okundu

Ceyl'an Ertem'den İlk Klip Ceyl'an Ertem'den İlk Klip "Amansız Gücenik"e Geldi

Türkiye?nin en özel kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Ceyl?an Ertem, Sony Music etiketiyle yayımladığı yeni albümü ?Amansız Gücenik?in ilk video klibini ?Bile İsteye? şarkısına çekti.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş


Türkiye’nin en özel kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Ceyl’an Ertem, Sony Music etiketiyle yayımladığı yeni albümü “Amansız Gücenik”in ilk video klibini “Bile İsteye” şarkısına çekti.
Sözleri Ceyl’an Ertem, bestesi Cenk Erdoğan imzası taşıyan “Bile İsteye” şarkısının video klibi için kamera karşısına geçen Ceyl’an Ertem’e değerli tiyatro oyuncusu Sumru Yavrucuk eşlik etti. Yönetmenliğini Dağhan İş’in üstlendiği klibin çekimleri Taksim’de bir barda gerçekleştirildi. Özel bir sanat grubu çalışmasıyla pavyona dönüştürülen mekanda çekimler bir günde tamamlandı. Klipte Sumru Yavrucuk; kendinden emin ve güçlü bir pavyon şarkıcısını; Ceyl’an Ertem ise Sumru Yavrucuk’un asistanını canlandırdı.
Ceyl’an Ertem’in “Bile İsteye” video klibi tüm müzik kanallarında ve CeylanErtemVEVO YouTube kanalı üzerinden dinleyicilerle buluştu.

Etiketler :

Yorumlar


Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...