Çevre Dostu LAV Eco Serisi ile Yaz Daha Keyifli!

229 kişi tarafından okundu
Çevre Dostu LAV Eco Serisi ile Yaz Daha Keyifli! Çevre Dostu LAV Eco Serisi ile Yaz Daha Keyifli!

Camın saflığını ve doğallığını yenilikçi tasarımlarıyla birleştiren LAV, yaz mevsiminde de keyifli ortamlara eşlik ediyor. LAV'ın, daha az kaynak kullanarak ve doğaya daha az atık bırakarak ürettiği Eco Serisi?nden Stripe Bardakları, beyaz ve turkuaz

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Temmuz demek yaz demek; doğa, deniz, şehir yaşamından kısa süreli de olsa kaçış demek… Doğallığı tasarımla birleştiren LAV, Eco Serisi’nden Stripe bardaklarıyla doğaya duyduğu saygıyı, şık ve ilham verici sunumlarla günün her saatini keyfe dönüştürüyor.
Camın saflığını ve doğallığını yenilikçi tasarımlarıyla birleştiren LAV, yaz mevsiminde de keyifli ortamlara eşlik ediyor. LAV'ın, daha az kaynak kullanarak ve doğaya daha az atık bırakarak ürettiği Eco Serisi’nden Stripe Bardakları, beyaz ve turkuaz detaylarıyla sofralara doğanın sadeliğini katıyor. Yüzde 100 geri dönüştürülebilir olma özelliğine sahip Eco logolu Stripe Serisi bardakları, küçük dokunuşlarla yaratıcı sunumlara dönüşerek sofralarda fark yaratıyor. Stripe Serisi bardaklarla hazırlayacağınız, yazın vazgeçilmezi soğuk içecekler,  keyifli sohbetlerin vazgeçilmezi oluyor.
LAV'ın çevreye duyarlı Eco serisi ürünlerini seçkin mağazalardan ve www.lav.com.tr internet sitesinden satın alabilirsiniz.
 

Etiketler : ev

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler