Çerçevesiz tasarım üstün Smart TV özellikleriyle birleşiyor...

3950 kişi tarafından okundu
Çerçevesiz tasarım üstün Smart TV özellikleriyle birleşiyor... Çerçevesiz tasarım üstün Smart TV özellikleriyle birleşiyor...

Yeni Philips TV'lerde çerçevesiz tasarım üstün Smart TV özellikleriyle birleşiyor...

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Philips Smart TV'leri dünyada ve Türkiye'de pazara sunan TP Vision, yeni Philips PFL6008 TV serisi ile; cazip tasarım, üstün görüntü kalitesi, kapsamlı Smart TV hizmetleri, kullanışlı yayın akışı özellikleri, kullanım kolaylığı ve cazip fiyatın dengeli karışımına önem veren tüketicilere hitap ediyor. PFL6008 serisi Philips Smart TV'lerin, ekranın cam panelinin ince çizgili alüminyum çerçeveye monte edilmesiyle tamamlanan ince hatlı Philips 'U frame' ayaklığı, son derece modern bir çerçevesiz tasarıma sahip olmasıyla dikkat çekiyor.
Yeni Philips PFL6008 serisi TV'ler, 2013 yılının ikinci çeyreğinde Avrupa, Rusya ve Türkiye'de satışa sunulacak.
AMBILIGHT ÖZELLİĞİYLE RENKLİ VE CAPCANLI GÖRÜNTÜLER
Philips PFL6008 serisi TV'ler, gelişmiş ve çok yönlü özelliklerle donatılmış olmasıyla dikkat çekiyor. TV'ler görüntüleri, _Micro Dimming_ kontrast gelişimi sayesinde etkileyici bir kontrast oranı, canlı ve parlak renklerle gösteriyor. 500Hz Mükemmel Hareket Hızı* ve _Perfect 3D Natural Motion_, hızlı aksiyon sahnelerinde ve spor karşılaşmalarında harika bir TV deneyimi sunuyor. İzleme deneyimini güçlendirmek için Philips PFL6008 serisi Smart TV'ler iki taraflı Ambilight özelliğini de içeriyor. Bu özellik, setin ışığı arka duvara yansıtarak rengi, ekrandaki görüntüyle hassas bir şekilde eşleştirmesine ve çok daha geniş bir TV izleme etkisi yaratmasına olanak sağlıyor.
3D GÖRÜNTÜLERİN DERİNLİĞİ AYARLANABİLİYOR
Tüm Philips PFL6008 TV'ler _Easy 3D_ (Pasif 3D) özellikli ve _Premium 3D Derinlik_, kullanıcıların 3D görüntülerin derinliğini ayarlamalarına imkan tanıyor. 3D deneyimini genişletmek ve 3D içeriği kullanma sınırlarının üstesinden gelmek için _Premium 2D-3D dönüştürme özelliği_, 2D filmlere üçüncü bir boyut ekliyor.
Philips PFL6008 TV'ler, evinizdeki diğer ekranlara da kolayca bağlanabiliyor. Mobil cihazlarla karşılıklı yayın akışına olanak veren _Philips MyRemote_ App, Wi-Fi Miracast ve _SimplyShare_ uygulamalarını destekliyor. Ayrıca, TV izlerken sosyal medyaya erişim sağlamak da mümkün.
Diğer yandan klasik imleç kontrolü ve sensör etkili klavye girişi, internette gezinmeyi; kapsamlı Philips Smart TV portalı ile sorunsuz ve kolay bir hale getiriyor.
TP VISION HAKKINDA
TP Vision, görsel dijital eğlence dünyasında TV alanında özel bir yere sahiptir. TP Vision Avrupa, Rusya, Orta Doğu, Brezilya, Arjantin, Uruguay, Paraguay ve Asya Pasifik'teki bazı ülkelerde Philips marka TV setleri geliştirme, üretme ve pazarlamaya odaklanmıştır. Bunu, tasarım uzmanlığımız ve yenilikçi Philips TV mirasımızı operasyonel mükemmeliyet, esneklik ve TPV Teknolojisinin hızını birleştirerek gerçekleştiriyoruz. Bir araya gelen bu özellikler sayesinde pazara yüksek kaliteli TV setleri sunuyoruz. Tüketiciler için üstün bir TV deneyimi sağlayan ürünler oluşturmaya inanıyoruz. Philips TV'ler sayesinde TP Vision, konukseverlik pazarında global bir liderdir. Merkezi Amsterdam, Hollanda'da olan TP Vision, yukarıda listelenen ülkeler için Philips TV'nin özel marka imtiyaz sahibidir. TV Company'nin %70'i merkezi Tayvan'da bulunan TPV Technology'ye ve %30'u merkezi Hollanda'da bulunan Royal Philips Electronics'e aittir. TP Vision dünyanın dört bir yanında birçok konumda 3.300 kişi çalıştırmaktadır.

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler