Çekingen Ama Savaşçı Kız Türkiye'de...

3723 kişi tarafından okundu
Çekingen Ama Savaşçı Kız Türkiye'de... Çekingen Ama Savaşçı Kız Türkiye'de...

Çekingen Ama Savaşçı Kız "Soko" Efes Pilsen sponsorluğunda ilk kez Türkiye´de...

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Çekingen Ama Savaşçı Kız "Soko" Efes Pilsen sponsorluğunda ilk kez Türkiye´de...
Fransız şarkıcı ve oyuncu Soko, 12 Nisan Cuma akşamı Efes Pilsen sponsorluğunda gerçekleştirilecek konseri ile Türk müzikseverlerle ilk kez biraraya gelecek. Müzik piyasasının çekingen ama savaşçı kızı olarak anılan Soko´nun heyecanla beklenen konseri Ghetto´da gerçekleştirilecek ve biletler 5 Nisan´a kadar Biletix´te ön satışa sunulacak.
Bugüne kadar destek verdiği sayısız etkinlikle hem kalplerde hem kültür sanat hayatımızda önemli bir yer edinen, Türkiye´nin en sevilen markalarından Efes Pilsen, ilk olarak "I´ll Kill Her" parçasıyla tanınan, müzik piyasasının çekingen ama savaşçı kızı Soko´yu Türkiye´ye getiriyor. Konserlerine, hiçbirzaman bir setlist hazırlamadan çıkan ve sadece içinden geldiği gibi müzik yapan Fransız şarkıcı, 12 Nisan 2013, Cuma akşamı 22.45´te Ghetto´da gerçekleştirilecek konserinde, Türkiye´deki sevenlerine unutulmayacak bir gece yaşatacak. 
Müzik sahnesinin aykırı kızı
2007 yılında ilk hit single´ı "I´ll Kill Her" ile dikkatleri üzerine çeken Soko, 2010 yılında Cesar Ödülleri´nde "Yılın Gelecek Vadeden Aktristi" ödülüne aday gösterildi. 2012 Şubat´ında yayınlanan ilk albümü "I Thought I Was An Alien"dan çıkan "I Thought I Was An Alien" ve "First Love Never Die" ile adından söz ettiren Soko, İskandinavya, İngiltere ve Avustralya´da pek çok önemli festivalde performasıyla tam not aldı. Aykırı duruşu ve dolambaçsız sözleriyle aslında içinde bulunmaktan korktuğunu itiraf ettiği müzik sahnesinin unutulmazlarından olmaya aday Soko´nun benzersiz perfomansı, Efes Pilsen´in sponsorluğunda ilk kez Türkiye´deki müzikseverlerile buluşacak.
Kapı açılışının 21.30 itibariyle gerçekleştirileceği ve 24 yaş üzeri müzikseverlerin katılabileceği konserin biletleri, Biletix üzerinden 5 Nisan´a kadar tam 45 TL, indirimli 35 TL olarak ön satışa sunuluyor.

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...