Bu Sonu Mutlu Biten Bir Hikaye Değil

3934 kişi tarafından okundu
Bu Sonu Mutlu Biten Bir Hikaye Değil Bu Sonu Mutlu Biten Bir Hikaye Değil

Hayatın içinden olayların anlatıldığı, “Bu Sonu Mutlu Biten Hikayelerden Biri Değil” isimli oyun 11 Ocak’ta izleyici ile buluşuyor.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, sosyal medyanın hayatımızdaki yeri de günden güne ilerliyor, insan ilişkilerinde meydana gelen İletişim ise sekteye uğruyor.

Alt Fest’13 kapsamında Okuma Pazarı’nda okuma tiyatrosu olarak sahnelenen, gerçek bir olaydan yola çıkarak kaleme alınmış “Bu Sonu Mutlu Biten Hikayelerden Biri Değil” isimli TiyatrOn’un ilk oyunu, 11 Ocak Pazar günü Kara Kutu’da başlıyor.

“Bu Sonu Mutlu Biten Hikayelerden Biri Değil” isimli oyun, Sosyal medya, iletişim, iletişimsizlik ve yalnızlaşma sorunsalları bir Z jenerasyonu gözünden anlatılıyor.

Alışılagelmiş tiyatro oyunlarının yanı sıra, gerçek hayattan olayların sergilendiği, bildiğiniz ama farkında olmadığınız durumsalları ifade eden ve düşündüren oyun için şimdiden yerlerinizi ayırtmayı unutmayın.

  

Etiketler : Sinema Sosyal medya iletişim

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...