Bilstore’dan kitap kurtlarına (!) uygun yılbaşı hediyeleri!

3729 kişi tarafından okundu
Bilstore’dan kitap kurtlarına (!) uygun yılbaşı hediyeleri! Bilstore’dan kitap kurtlarına (!) uygun yılbaşı hediyeleri!

Dünyanın en ünlü markalarına ev sahipliği yapan Bilstore, eğlenceli ve sıra dışı kitap serileriyle de kitapseverler için yılbaşı hediye seçenekleri sunmaya devam ediyor. Simon & Schuster Yayınevi tarafından basılan ve ülkemizde Bilstore mağazalarında

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

  
Dünyanın en ünlü markalarına ev sahipliği yapan Bilstore, eğlenceli ve sıra dışı kitap serileriyle de kitapseverler için yılbaşı hediye seçenekleri sunmaya devam ediyor. Simon & Schuster Yayınevi tarafından basılan ve ülkemizde Bilstore mağazalarında İngilizce edisyonuyla raflarda yerini alan kitapları arasında herşeyin en iyisi olma yolunda tavsiyeler veren retro tasarımlı “The Good Series” ve yılbaşında alternatif mekanlarda farklı önerileri olan “The Naughty & Nice Christmas Kama Sutra” gibi çalışmalar ön plana çıkıyor.
 
 
Yılbaşı hediyesinde farklılığı arayanların adresi Bilstore, Simon & Schuster Yayınevi’nden çıkmış birbirinden faydalı kitaplar serisini mağazalarında satışa sundu.  Yılda ortalama 2000 kitap yayınlayan ve Richard L. Simon ile M. Lincoln Schuster tarafından 1924 yılında New York’ta kurulan Simon & Schuster Yayınevi, üzerinde çok az yorum yapılan ender konuları işleyen kitaplarıyla tüm dünyada ilgili çekiyor.
 
Bilstore mağazalarında satışa sunulan yeni kitaplardan bazıları ise şöyle sıralanıyor:
 
The Good Series: Her şeyin en iyisi olma yolunda ilerliyorsanız pek çok şeyin en iyisi olmak için size rehberlik edecek bir başyapıta ihtiyacınız var. Retro tasarımlı bu kitap, kaliteli görselleri ve eşsiz yönlendirmesiyle Bilstore’da.
 
101 Places To Have Sex Before You Die: Ölmeden Önce Seks Yapmanız Gereken 101 Yer isimli kitap, 101 mekânın esprili bir dil ile anlatıldığı bir liste içeriyor.
 
Cheat: Komedyenler Bill Burr, Joe DeRosa, ve Robert Kelly tarafından kaleme alınmış, aldatmak üzerine dünyanın en eğlenceli eserlerinden biri. Kitap, komedyenlerin kendi hayatlarında yaşadıkları aldatma girişim ve “başarı”larına dayanarak aldatmanın ve yakalanmamanın yollarına değiniyor
 
The Little Black Book Of Erotic Questions: 128 sayfalık kitap yetişkinler için tam bir muhabbet başlatıcı kılavuz görevini taşıyor.
 
The Naughty & Nice Christmas Kama Sutra: Şekillerin klasik Kama Sutra’dan alıntı, mekânlarınsa aklınızı başından alacak kadar yaratıcı olduğu kitap eğlenceli bir anlatıma sahip.
 
 

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler