Beyazdan vazgeçemeyenlerin tercihi yeni Samsung

3824 kişi tarafından okundu
Beyazdan vazgeçemeyenlerin tercihi yeni Samsung Beyazdan vazgeçemeyenlerin tercihi yeni Samsung

Yeni Samsung WB250F smart fotoğraf makinesi, beyazdan vazgeçemeyenlerin tercihi...

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Beyazın şıklığını her zaman tercih edenlere hitap eden yeni Samsung WB250F
yüksek kalitede fotoğraf çekimi sunuyor ve Wi-Fi bağlantısı ile beğendiğiniz kareleri anında paylaşmayı mümkün kılıyor.
İstanbul, 2 Nisan 2013 – Samsung Electronics’in yepyeni teknik özelliklerle donattığı WB250F smart fotoğraf makinesi; yüksek kalitede fotoğraf çekiminin yanı sıra, kompakt tasarım sunuyor. Beyaz rengiyle şıklıktan ödün vermek istemeyenlere hitap eden yeni WB250F, Wi-Fi bağlantı desteği sayesinde anında fotoğraf paylaşımını mümkün kılıyor. Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip Samsung WB250F; 899 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile satışta…
Grup fotoğraflarında artık kimsenin gözü kapalı çıkmayacak
WB250F’nin En İyi Yüz özelliği, grup fotoğraflarında çekilen bir dizi fotoğraf içerisinden herkesin en iyi yüz ifadesini otomatik olarak tercih ediyor ve böylelikle fotoğraftaki herkes en iyi şekilde yüz ifadesiyle görülüyor. Ayrıca SMART Mode ve Hareketli Fotoğraf özellikleri kullanıcıya, her koşulda profesyonel kalite ve yaratıcı çalışma olanağı sağlıyor.
Tek tuşla gelen kolaylık
“Tek Tuş” konsepti sayesinde WB250F, anında kesintisiz olarak internete bağlanabiliyor. AutoShare özelliği ile fotoğraflarınızı, çektiğiniz anda Wi-Fi bağlantısı ile Samsung akıllı telefonunuza veya tabletinize gönderebilir ve kaydedebilirsiniz. Wi-Fi bağlantısını otomatik olarak devreye sokmak için cihazın Direct Link tuşuna dokunmak yeterli oluyor. En çok tercih ettiğiniz kablosuz bağlantı fonksiyonunu Direct Link tuşuna önceden atayabilirsiniz.
Yenilikçi özellikleriyle geliştirilen WB250F ile tanışın
WB250F’nin üstün optik performansı sayesinde 18 kata kadar optik zum yapılabiliyor ve 14.2 Megapiksel BSI CMOS (WB250F) veya CCD (WB200F) sensör ve 24mm geniş açı lens ile olağanüstü fotoğraflar kolayca çekilebiliyor. WB250F, dokunmatik LCD ekran ve beş yönlü navigasyon tuşlarından oluşan hibrid bir dokunmatik arayüz içeriyor. Bu sayede cihazı, kendi kullanım tercihlerinize göre kontrol edebilirsiniz. Cihazdan en iyi şekilde faydalanmak isteyen kullanıcılar ise, tam manuel mod seçeneğini tercih ederek fotoğraf makinesinin tüm ayarlarını yönetebiliyor.

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler