Babalar Günü Keyfi Monochrome'da

3724 kişi tarafından okundu
Babalar Günü Keyfi Monochrome'da Babalar Günü Keyfi Monochrome'da

Brasserie konseptini yeni bir yaklaşımla hayata geçiren Monochrome, sıcak atmosferi ve özel yemekleri ile Babalar Gününde keyifli vakit geçirmek isteyen misafirlerine ev sahipliği yapıyor. Monochrome menüsünde yer alan, günün her öğününe uygun seçene

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Brasserie konseptini yeni bir yaklaşımla hayata geçiren Monochrome, sıcak atmosferi ve özel yemekleri ile Babalar Gününde keyifli vakit geçirmek isteyen misafirlerine ev sahipliği yapıyor. Monochrome menüsünde yer alan, günün her öğününe uygun seçenekler babaların beğenisine sunuluyor.
Monochrome’un ayrıcalıklı ortamı ve iddialı menüsüyle babalarını mutlu etmek isteyen misafirler; lezzet dolu bir güne Monochrome’un özel kahvaltısıyla başlayabilirler. Ek lezzetlerle zenginleştirilebilen Monochrome kahvaltı tabağı; yumurta, ızgara sucuk, füme somon, avokado, konfi domatesli humus, meyve dilimleri, ev yapımı reçel, bal, kaymaktan oluşuyor ve ekşi maya ekmeği ile birlikte servis ediliyor. 
Babalar Gününü öğle ve akşam yemekleri ile kutlamak isteyenler için ise Monochrome, Monochrome burgerden taze pişmiş tuzlu waffle çeşitlerine, karidesli linguiniden tütsülenmiş gevrek kuzu kaburgasına farklı alternatifleri misafirlerine sunuyor. Kahve ve birbirinden lezzetli tatlı çeşitleri ile de babaların ağızları tatlanıyor. 

Etiketler : mekan

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler