Atlas Halı'dan Foto dekorasyon uygulaması!

3850 kişi tarafından okundu
Atlas Halı'dan Foto dekorasyon uygulaması! Atlas Halı'dan Foto dekorasyon uygulaması!

iPad ve iPhone üzerinden "Atlas Halı Foto Dekorasyon" uygulamasıyla evinizde harikalar yaratacaksınız.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Atlas Halı, birçok çeşit arasından saha kolay bir şekilde halı seçme özgürlüğü  sunan, alanında ilk ve tek özel bir uygulama başlattı. App Store’dan iPhone ve iPad’lere ücretsiz iindirilebilen “Atlas Halı Foto Dekorasyon” uygulamasıyla halı seçimi daha konforlu hale geldi.
Atlas Halı bir ilke imza atarak özel bir uygulama yarattı. iPad ya da iPhone cihazlarda App Store’dan ücretsiz olarak indirilerek kullanılan “Atlas Halı Foto Dekorasyon” uygulaması, beğendiğiniz halıları satın almadan önce, yaşam alanlarınızda; odanızın şekli, duvarlarınızın rengi ve mobilyalarınız ile uyumunun nasıl olacağını gerçek anlamda gösteriyor. 
Atlas Halı’nın yarattığı bu özel uygulama ile, kameranızı açıp favori halınızı görmek istediğiniz odanın fotoğrafını çekebiliyor ya da fotoğraf galerinizden seçeceğiniz bir görsel üzerinden de ilerleyebiliryorsunuz. Daha sonra Atlas Halı’nın farklı ürün grupları içinden favori halınızı kategori bölümünden seçerek, halıyı belirlemiş olduğunuz alan üzerinde istediğiniz şekilde konumlandırarak evinize en çok yakışan halıyı belirleyebiliyorsunuz.

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler