Aktivist 7. Sayısıyla Yayında

3905 kişi tarafından okundu
Aktivist 7. Sayısıyla Yayında Aktivist 7. Sayısıyla Yayında

Aktüalite, yaşam, genel kültür ve kişisel gelişim konularını işleyen Aktivist, her sayısında yaptığı uzman röportajlar ve her biri alanında uzman yazar kadrosuyla okurlarının karşısına çıkıyor. aktivistdergi.com adresinden yayınlanan dergiye ayrıca

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Her sayısıyla 30.000’den fazla okura ulaşan Aktivist Dergi, okurlarından aldığı güçle iOS ve Adroid cihazlara özel mobil uygulamasını çıkardı.
Aktüalite, yaşam, genel kültür ve kişisel gelişim konularını işleyen Aktivist, heraktivistdergi.com/7/index.html#1 sayısında yaptığı uzman röportajlar ve her biri alanında uzman yazar kadrosuyla okurlarının karşısına çıkıyor.
aktivistdergi.com adresinden yayınlanan dergiye ayrıca iOS ve Adroid cihazlara özel mobil uygulaması ile de ulaşılabiliyor. “Bazı şeyler parayla satılmaz...” sloganıyla hareket edilen Aktivist, tüm mecralarda ücretsiz olarak okunabiliyor.
7.Sayı Yayında!
Bugüne kadar, cesaret, yenilenmek, bereket gibi kavramları işleyen derginin 7.sayısı 28 Ekim’de okurlarıyla buluştu. Yeni sayının konusu “Değişmek&Karar Vermek” olarak belirlendi.
Yeni sayıda da Aktivist, okurlarına dopdolu bir içerik sunuyor.
7.Sayıdan kısa kısa…
“Ruhsallık bize eşit fırsat sunar ve yaşanabilir bir hayat kurabilmemiz,  farklılıklara saygı gösterebilmemiz ve mutluluğu tadabilmemiz için yeni bir çift göz verir.” Anthony Strano
“Kafedeki gazetelerin bulmacasını çözmek etik mi?”
“Trafik cezasını şoför mü yoksa yolcu mu ödemeli?” Barış Soydan cevaplıyor.
Serda Kranda Kapucuoğlu İstanbulluların değişen ruh halini anlatmaya devam ediyor,
“İstanbul, dünyanın göbeği gibi olur bazen ve bazı anları olur kendinizi tanrının görüş açısının dışında kalmış gibi hissedersiniz… Bizim şehre toptan depresyon teşhisi konabilir. Ama bence sebebi var: Sıkıştık biz.”
İnsülin iğnelerine bağımlı olmadan, şeker hastalığını kontrol etmek mümkün mü? Dr. Halil Coşkun obezite ve diyabetik cerrahi ameliyatlarını anlatıyor.
Uyar Özesmi: “Change.org nerede olursa olsun insanların görmek istedikleri değişimi gerçekleştirmesine olanak sağlamak için çalışıyor.”
Mustafa Emin Palaz anlatıyor: Karar vermenin anatomisi
Emilio Mercuriali, “İrade, niyetimizi hayata geçirmektir. Hakiki insan doğası, bunu yumuşaklıkla, uyum sağlayarak yapar.”
Hakan Ayvaz, “Her istek bir projedir ve değişim kaçınılmazdır.”
Değiştirmeye çalıştığınız yönleriniz en güçlü dostunuz olabilir mi? Human Desing ile kendine bir daha bakmak!
Faysal mı? Brecht mi?
“İnsan değişemiyorsa nedir ki? Hiçbir şey…” Diyen B.Brecht abimizin bu ünlü deyişi ne vakit aklıma düşse hemen arkasından bizim okulun görevlisi, kahverengi dişli, çapkından çok sapkın gülüşlü, Faysal abinin şu sözünü hatırlarım dostlar: “ Yiycek epmeem olmasın ama cebimde Parlakaametim ossun yeter” Mert Turak
Osman Can Aydoğmuş, ideal sevgiliyi hayatımıza çekmenin yollarını anlatıyor.
Marketlerden satın aldığımız ürünlerin etiketleri bize söylüyor?
En sağlıklı alış veriş nasıl yapılır?
Tavuk ve yumurta hakkındaki olumsuz görüşler gerçeği yansıtıyor mu?
Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şube Başkanı Sedat Kuru anlatıyor.
Hepsi ve daha fazlası Aktivist’in 7.sayısında!
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler