20 Milyon Oyun Sever İçin Nefesler Tutuldu

4204 kişi tarafından okundu
20 Milyon Oyun Sever İçin Nefesler Tutuldu 20 Milyon Oyun Sever İçin Nefesler Tutuldu

Türkiye’de 20 milyonu aşkın kayıtlı kullanıcısı bulunan Knight Online oyunun Global yayıncı kuruluşu NTT Game, oyunun Türkiye’de ki 10. yılına özel, 20 bin TL para ödüllü bir etkinlik düzenliyor. 2. Klan Turnuvası Finallerinin gerçekleştirileceği etk

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

Türkiye’de 20 milyonu aşkın kayıtlı kullanıcısı bulunan Knight Online oyunun Global yayıncı kuruluşu NTT Game, oyunun Türkiye’de ki 10. yılına özel, 20 bin TL para ödüllü bir etkinlik düzenliyor. 2. Klan Turnuvası Finallerinin gerçekleştirileceği etkinlikte,  Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan oyun severler, İstanbul’da ağırlanacak.
 1 Haziran Pazar günü, Yapı Endüstri Merkezi’nde yapılacak olan 2. Klan Turnuvası Finalleri etkinliğinde, ışıklı sahne şovlarının ve profesyonel dans gösterilerinin yanı sıra, Türk Rap müziğinin önemli MC’ lerinden Sansar Salvo ve Kamufle ile birlikte DJ Hırs’ da sahne alacak.
Tüm dünyada milyonlarca oyun severin tutkunu olduğu efsane oyun Knight Online’ın Türkiye’deki 10’uncu yılı, görkemli bir etkinlikle kutlanacak. Ülkemizde 20 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunan Knight Online’ın Türkiye başta olmak üzere, Kuzey - Güney Amerika ve Avrupa yayın haklarına sahip olan NTT Game firması tarafından organize edilen etkinlik, 1 Haziran Pazar günü Beşiktaş Fulya’da ki Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleşecek.  Etkinliğe Türkiye’nin dört bir yanından 1000’i aşkın oyun severin katılması bekleniyor.
20 Bin TL’ lik Para Ödülü Ve Sınırsız Eğlence…
20 bin TL’lik para ödüllü 2. Klan turnuvası finallerinin yapılacağı etkinlikte, Türk Rap müziğinin önemli MC’ lerinden Sansar Salvo ve Kamufle de sahne alacak. Birçok sürprizin yanı sıra, ışıklı sahne şovları ve dans gösterilerinin de yer alacağı etkinlikte DJ Hırs, müzikleri ile oyun severlere coşku dolu bir gün yaşatacak.
2. Klan Turnuvası 1 Haziran Pazar Günü Yapı Endüstri Merkezi’nde
Türkiye’nin en köklü, MMORPG  (Massive Multiplayer Online Role Playing Game) oyunu olan Knight Online’ ın Türkiye’deki 10’uncu yılı şerefine ülkenin çeşitli bölgelerinden gelecek oyun severlere sürprizler ve eğlence ile dolu unutulmaz bir gün yaşatmayı amaçladıklarını belirten NTT Game Türkiye ve Avrupa Operasyon Müdürü Serhan KAZAR, 1 Haziran’da finalleri gerçekleştirilecek olan 2. Klan Turnuvası için sona kalan en güçlü klanların, kozlarını Beşiktaş Fulya Yapı Endüstri Merkezi’nde paylaşacağını söyledi. Toplamda 20 bin TL ödüllü turnuvada, organizasyona sponsor olan ünlü markaların, oyun severlere sürprizler de sunacaklarını belirten Serhan Kazar, turnuva finallerinde oyunculara özel, oyun içi nakit ödüllü yarışmalar düzenleneceğini bildirdi.
Etkinlik, İnternet Üzerinde Canlı Yayınlanacak
Klan turnuvalarının ilkini bu yıl Mart ayında düzenlediklerini belirten Serhan Kazar, yaklaşık bir aylık hazırlık sürecinden sonra ikincisi için kollarını sıvadıklarını söyleyerek;  “1. Klan Turnuvasına gösterilen ilgiden sonra oyun severlere teşekkür etmek ve onlara unutulmaz bir deneyim yaşatmak için 2. Klan turnuvasının daha görkemli ve kusursuz olması için elimizden geleni yaptık. Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleşeceğimiz etkinlik kapsamında katılımcılarımızı büyük sürprizler bekliyor. Etkinlikte Türk Rap müziğinin önemli MC’lerinden Sansar Salvo ve Kamufle sahne alacak. Bunun yanında ışıklı sahne şovları ve DJ Hırs’ın müzikleriyle coşacak olan katılımcılara, dans performansları eşliğinde eğlence ve oyun dolu saatler yaşatmayı hedefledik. Bu yüzden 1 Haziran 2014 Pazar günü hiçbir yere söz vermeyin, çünkü hepinizi Knight Online 2. Klan Turnuvası Finalleri’ne bekliyoruz. Etkinlik için bilet bulamayan oyuncularımız, http://www.twitch.tv/NTT Game adresi üzerinden organizasyon alanındaki sahne şovlarını, ışık gösterilerini ve müthiş coşkuyu bizlerle birlikte canlı yayında yaşayabilecek ve turnuva maçlarını izleyebilecekler” dedi.
MMORPG (  Massive Multiplayer Online Role Playing Game ): Çoklu kullanıcılı rol yapma oyunu
Türkiye’de 10’uncu yılını kutlayan strateji oyunu Knight Online’ ın Global yayıncı kuruluşu NTT Game, 20 milyon kayıtlı oyuncusu arasından en iyi 8 klanı seçti. Uzun ve yorucu mücadeleler sonrası belirlenen finalist klanlar, 1 Haziran 2014 Pazar günü en iyi olmak için son kez meydanlara çıkacak. Her yaş ve meslek grubundan milyonlarca kullanıcıya sahip NTT Game’ in Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleştireceği İkinci Klan Turnuvası finalinde sadece savaş değil, eğlence de en üst seviyede olacak.
2. Klan Turnuvası elemeleri 12 Mayıs Pazartesi günü başlamış olup, “Sunucular arası ön elemelerin ardından en güçlü klanlar finale kalmıştır. Kıyasıya mücadelenin yaşanacağı 1 Haziran Pazar günü ise sadece tek bir klan galip çıkacak

Etiketler : oyun

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5