1100 Yazar Adayı Festivalde Buluşuyor

4023 kişi tarafından okundu
1100 Yazar Adayı Festivalde Buluşuyor 1100 Yazar Adayı Festivalde Buluşuyor

Türkiye'de ilk defa Doğa Koleji tarafından düzenlenen Yaratıcı Yazarlık Festivali'nin üçüncüsü 1-4 Mayıs tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecek.

Facebook da Paylaş    Twitter da Paylaş    Google Book da Paylaş    Linkedin de Paylaş    Google Plus da Paylaş

 Türkiye'de ilk defa Doğa Koleji tarafından düzenlenen Yaratıcı Yazarlık Festivali'nin üçüncüsü 1-4 Mayıs tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek.

Gülten Dayıoğlu’nun “Onur Konuğu” olarak katılacağı festivalde 1100 öğrenci yazarlık için ilk adımı atacaklar. Dayıoğlu’nun yanı sıra pek çok yazar ve akademisyenin katılacağı festivalde yazarlar öğrencilerle birebir yazma çalışmaları yaparak onlara yol haritası sunacaklar.
Festivalin sonunda yaratıcı, eleştirel, sorgulayıcı düşünme becerileri kazanması hedeflenen öğrencilerin kendilerini yazarak ifade etme becerileri de gelişecek. 

Etiketler :

Yorumlar


İlgili Makaleler

4,4 / 5
En Çok Okunan Haberler
 • ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı
  ‘Türkiye’nin Çarşıları’ sergisi açıldı

  Sanalpazar.com’un ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temasıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında İFSAK sergi salonunda görülebilecek. Geleneksel ticarete yönelik bir belle

  Devamı ...
 • Roxy Ocak Ayında da Dopdolu
  Roxy Ocak Ayında da Dopdolu

  Müzik, eğlence ve sahne sanatları alanında İstanbul'un en sevilen mekanlarından biri olan Roxy'nin Ocak ayı ajandası yine dopdolu.

  Devamı ...